PT035TN01 V.5

| panel Model | PT035TN01 V.5 |
|---|---|
| panel Brand | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| PT035TN01 V.5 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, TMR |
| Aktivní oblast | 70.08×52.56 mm |
| Obrys | 78.2×65×4.8 mm |
| Povrch | Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 300 : 1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 6S1P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Digital RGB (8/24-bit) + SPI, CCIR601/656 , 60 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/5.0/15.0/-10.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií INNOLUX PT035TN01 V.5.
INNOLUX PT035TN01 V.5 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list INNOLUX PT035TN01 V.5 nebo podrobné specifikace INNOLUX PT035TN01 V.5 nebo jiných LCD INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora INNOLUX PT035TN01 V.5 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
INNOLUX PT035TN01 V.5 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list INNOLUX PT035TN01 V.5 nebo podrobné specifikace INNOLUX PT035TN01 V.5 nebo jiných LCD INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora INNOLUX PT035TN01 V.5 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "PT035TN01 V.5"
- INNOLUX PT035TN01 V.5
- Datasheet PT035TN01 V.5
- Obrázek PT035TN01 V.5
- Cena PT035TN01 V.5
- Distributor PT035TN01 V.5

