TM080XDH02
| panel Model | TM080XDH02 |
|---|---|
| panel Brand | AVIC |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1280×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TM080XDH02 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 173.76×104.256 mm |
| Obrys | 185.4×117×3.99 mm |
| Povrch | Clear |
| kontrastní poměr | 400:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Doba odezvy | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 3S8P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Mini LVDS , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/12.5/22.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AVIC TM080XDH02.
AVIC TM080XDH02 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AVIC TM080XDH02 nebo podrobné specifikace AVIC TM080XDH02 nebo jiných LCD AVIC, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AVIC TM080XDH02 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AVIC TM080XDH02 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AVIC TM080XDH02 nebo podrobné specifikace AVIC TM080XDH02 nebo jiných LCD AVIC, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AVIC TM080XDH02 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TM080XDH02"
- AVIC TM080XDH02
- Datasheet TM080XDH02
- Obrázek TM080XDH02
- Cena TM080XDH02
- Distributor TM080XDH02

