NV116WHM-N43

| panel Model | NV116WHM-N43 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| NV116WHM-N43 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Počet pixelů | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
| Uspořádání | RGB Vertical Stripe |
| Aktivní plocha (mm) | 256.125 × 144 (H×V) |
| Obrys (mm) | 278 × 168 × 3 (H×V×D) |
| Luminance | 220 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 800 : 1 (Typ.) (TM) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Odezva | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Dobrý pohled na | Symmetry |
| Pracovní režim | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Barevná hloubka | 262K 45% (CIE1931) |
| Podsvícení | 6S4P WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Obnovovací frekvence | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Typ signálu | eDP (2 Lanes) , Connector , 40 pins |
| Napájecí zdroj | 3.3V (Typ.) |
| Max. Hodnocení | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií BOE NV116WHM-N43.
BOE NV116WHM-N43 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list BOE NV116WHM-N43 nebo podrobné specifikace BOE NV116WHM-N43 nebo jiných LCD BOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora BOE NV116WHM-N43 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
BOE NV116WHM-N43 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list BOE NV116WHM-N43 nebo podrobné specifikace BOE NV116WHM-N43 nebo jiných LCD BOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora BOE NV116WHM-N43 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "NV116WHM-N43"
- BOE NV116WHM-N43
- Datasheet NV116WHM-N43
- Obrázek NV116WHM-N43
- Cena NV116WHM-N43
- Distributor NV116WHM-N43
