NV133FHM-N44

| panel Model | NV133FHM-N44 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| NV133FHM-N44 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Rozlišení | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Oblast zobrazení | 293.76(W)×165.24(H) mm |
| Velikost obrysu | 305.35(W)×193.45(H) ×3.2(D) mm |
| Jas | 300 cd/m² (Typ.) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Nejlepší pohled na | Symmetry |
| Barvy displeje | 262K 45% (CIE1931) |
| Frekvence | 60Hz |
| Tvar tvaru | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Formát pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Otevření obruby | - |
| Povrch | - |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Zobrazovací mód | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Typ lampy | 11S4P WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Dotyková obrazovka | PCAP |
| Signální rozhraní | eDP (2 Lanes) , 30 pins , Connector |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
| životní prostředí | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií BOE NV133FHM-N44.
BOE NV133FHM-N44 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list BOE NV133FHM-N44 nebo podrobné specifikace BOE NV133FHM-N44 nebo jiných LCD BOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora BOE NV133FHM-N44 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
BOE NV133FHM-N44 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list BOE NV133FHM-N44 nebo podrobné specifikace BOE NV133FHM-N44 nebo jiných LCD BOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora BOE NV133FHM-N44 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "NV133FHM-N44"
- BOE NV133FHM-N44
- Datasheet NV133FHM-N44
- Obrázek NV133FHM-N44
- Cena NV133FHM-N44
- Distributor NV133FHM-N44

