N156HCE-EAA

| panel Model | N156HCE-EAA |
|---|---|
| panel Brand | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| N156HCE-EAA Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | AAS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 344.16×193.59 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 800:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 14/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií INNOLUX N156HCE-EAA.
INNOLUX N156HCE-EAA jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list INNOLUX N156HCE-EAA nebo podrobné specifikace INNOLUX N156HCE-EAA nebo jiných LCD INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora INNOLUX N156HCE-EAA na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
INNOLUX N156HCE-EAA jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list INNOLUX N156HCE-EAA nebo podrobné specifikace INNOLUX N156HCE-EAA nebo jiných LCD INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora INNOLUX N156HCE-EAA na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "N156HCE-EAA"
- INNOLUX N156HCE-EAA
- Datasheet N156HCE-EAA
- Obrázek N156HCE-EAA
- Cena N156HCE-EAA
- Distributor N156HCE-EAA

