N156HCA-EBB

| panel Model | N156HCA-EBB |
|---|---|
| panel Brand | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| N156HCA-EBB Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Počet pixelů | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Uspořádání | RGB Vertical Stripe |
| Aktivní plocha (mm) | 344.16 × 193.59 (H×V) |
| Obrys (mm) | - |
| Luminance | 220 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 800 : 1 (Typ.) (TM) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Odezva | 14/11 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Dobrý pohled na | Symmetry |
| Pracovní režim | AAS, Normally Black, Transmissive |
| Barevná hloubka | 262K 45% (CIE1931) |
| Podsvícení | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Tvar obrysu | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Obnovovací frekvence | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Typ signálu | eDP (1 Lane) , Connector , 30 pins |
| Napájecí zdroj | 3.3V (Typ.) |
| Max. Hodnocení | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií INNOLUX N156HCA-EBB.
INNOLUX N156HCA-EBB jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list INNOLUX N156HCA-EBB nebo podrobné specifikace INNOLUX N156HCA-EBB nebo jiných LCD INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora INNOLUX N156HCA-EBB na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
INNOLUX N156HCA-EBB jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list INNOLUX N156HCA-EBB nebo podrobné specifikace INNOLUX N156HCA-EBB nebo jiných LCD INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora INNOLUX N156HCA-EBB na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "N156HCA-EBB"
- INNOLUX N156HCA-EBB
- Datasheet N156HCA-EBB
- Obrázek N156HCA-EBB
- Cena N156HCA-EBB
- Distributor N156HCA-EBB
