MI0240S1T-1
| panel Model | MI0240S1T-1 |
|---|---|
| panel Brand | White Brand |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| MI0240S1T-1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Kategorie systému | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Série | 2.4 inch |
| Klíčová slova Desc. | 2.4 inch 310cd/m² 240X320 8/16-bit CPU 40pins |
| Třída produktů | Graphic LCD Display |
| Štítky produktu | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD |
| Panelové složení | LCM |
| Rozlišení | 240×320 |
| Poměr stran | 3:4 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivní oblast | 36.72 (W) × 48.96 (H) mm (A.A) |
| Rozměr obrysu | 42.72 (W) × 60.26 (H) mm |
| Max. Hloubka | 2.35 mm |
| LC Family | TN |
| Polarizér | Transmissive |
| Jas | 310 (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Úhel pohledu | 70/60/70/70 (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Barvy Částka | 65K/262K |
| Typ podsvícení | WLED |
| Typ rozhraní | CPU |
| Rozbočovací kolíky | 40 Pins |
| Dotykový panel | Without |
| Provozní teplota. | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladování | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií White Brand MI0240S1T-1.
White Brand MI0240S1T-1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list White Brand MI0240S1T-1 nebo podrobné specifikace White Brand MI0240S1T-1 nebo jiných LCD White Brand, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora White Brand MI0240S1T-1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
White Brand MI0240S1T-1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list White Brand MI0240S1T-1 nebo podrobné specifikace White Brand MI0240S1T-1 nebo jiných LCD White Brand, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora White Brand MI0240S1T-1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "MI0240S1T-1"
- White Brand MI0240S1T-1
- Datasheet MI0240S1T-1
- Obrázek MI0240S1T-1
- Cena MI0240S1T-1
- Distributor MI0240S1T-1
