MI0177JT-1
| panel Model | MI0177JT-1 |
|---|---|
| panel Brand | White Brand |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| MI0177JT-1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Kategorie systému | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Série | 1.77"TFT |
| Klíčová slova Desc. | 1.77" 128X160 320cd/m² TFT anti-glare |
| Třída produktů | Graphic LCD Display |
| Štítky produktu | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD |
| Panelové složení | LCM |
| Rozlišení | 128×160 |
| Poměr stran | 1:1 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivní oblast | 28.03 (W) × 35.04 (H) mm (A.A) |
| Rozměr obrysu | 34.7 (W) × 46.7 (H) mm |
| Max. Hloubka | 2.6 mm |
| LC Family | TN |
| Polarizér | Transmissive |
| Jas | 320 (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Úhel pohledu | 65/65/65/55 (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Barvy Částka | 262K |
| Typ podsvícení | WLED |
| Typ rozhraní | CPU |
| Rozbočovací kolíky | 20 Pins |
| Dotykový panel | Without |
| Provozní teplota. | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladování | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií White Brand MI0177JT-1.
White Brand MI0177JT-1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list White Brand MI0177JT-1 nebo podrobné specifikace White Brand MI0177JT-1 nebo jiných LCD White Brand, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora White Brand MI0177JT-1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
White Brand MI0177JT-1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list White Brand MI0177JT-1 nebo podrobné specifikace White Brand MI0177JT-1 nebo jiných LCD White Brand, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora White Brand MI0177JT-1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "MI0177JT-1"
- White Brand MI0177JT-1
- Datasheet MI0177JT-1
- Obrázek MI0177JT-1
- Cena MI0177JT-1
- Distributor MI0177JT-1
