LTM340YP02-Q01

| panel Model | LTM340YP02-Q01 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,34 inch, 3440×1440 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LTM340YP02-Q01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Počet pixelů | 3440(RGB)×1440 |
| Uspořádání | RGB Vertical Stripe |
| Aktivní plocha (mm) | 799.8 × 334.8 (H×V) |
| Obrys (mm) | 811.5 × 357 × 18.1 (H×V×D) |
| Plocha rámu (mm) | - |
| Léčba | Antiglare (Haze 2.3%), Hard coating (2H) |
| Luminance | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 3000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Odezva | 14 (Typ.)(G to G) ms |
| Dobrý pohled na | Symmetry |
| Pracovní režim | PVA, Normally Black, Transmissive |
| Barevná hloubka | 16.7M 99% (sRGB) |
| Podsvícení | 4 strings WLED , 30K hours , No Driver |
| Hmotnost | 5.94Kgs (Max.) |
| Obnovovací frekvence | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Typ signálu | eDP (4 Lanes) , Connector , 50 pins |
| Napájecí zdroj | 12.0V (Typ.) |
| Max. Hodnocení | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SAMSUNG LTM340YP02-Q01.
SAMSUNG LTM340YP02-Q01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTM340YP02-Q01 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTM340YP02-Q01 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTM340YP02-Q01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTM340YP02-Q01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTM340YP02-Q01 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTM340YP02-Q01 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTM340YP02-Q01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LTM340YP02-Q01"
- SAMSUNG LTM340YP02-Q01
- Datasheet LTM340YP02-Q01
- Obrázek LTM340YP02-Q01
- Cena LTM340YP02-Q01
- Distributor LTM340YP02-Q01
