LTM340YP02

| panel Model | LTM340YP02 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,34 inch, 3440×1440 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LTM340YP02 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | PVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 799.8×333.72 mm |
| Obrys | 811.5×357×18.1 mm |
| Povrch | Antiglare (Haze 2.3%), Hard coating (2H) |
| kontrastní poměr | 3000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , sRGB 99% |
| Doba odezvy | 14 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 4 strings WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | eDP (4 Lanes) , 50 pins |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SAMSUNG LTM340YP02.
SAMSUNG LTM340YP02 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTM340YP02 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTM340YP02 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTM340YP02 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTM340YP02 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTM340YP02 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTM340YP02 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTM340YP02 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LTM340YP02"
- SAMSUNG LTM340YP02
- Datasheet LTM340YP02
- Obrázek LTM340YP02
- Cena LTM340YP02
- Distributor LTM340YP02
