LP140WF6-SPC1

| panel Model | LP140WF6-SPC1 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LP140WF6-SPC1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Rozlišení | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Formát pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Oblast zobrazení | 309.31(W)×173.99(H) mm |
| Otevření obruby | - |
| Jas | - |
| kontrastní poměr | 700:1 (Typ.) (TM) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Zobrazovací mód | AH-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Nejlepší pohled na | Symmetry |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Barvy displeje | 262K |
| Typ lampy | WLED , With LED Driver |
| Frekvence | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | - |
| Tvar tvaru | - |
| Signální rozhraní | eDP |
| životní prostředí | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií LG Display LP140WF6-SPC1.
LG Display LP140WF6-SPC1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LP140WF6-SPC1 nebo podrobné specifikace LG Display LP140WF6-SPC1 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LP140WF6-SPC1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
LG Display LP140WF6-SPC1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LP140WF6-SPC1 nebo podrobné specifikace LG Display LP140WF6-SPC1 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LP140WF6-SPC1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LP140WF6-SPC1"
- LG Display LP140WF6-SPC1
- Datasheet LP140WF6-SPC1
- Obrázek LP140WF6-SPC1
- Cena LP140WF6-SPC1
- Distributor LP140WF6-SPC1
