LP140WF6-SPB4

| panel Model | LP140WF6-SPB4 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LP140WF6-SPB4 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | AH-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 309.31×173.99 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 700:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií LG Display LP140WF6-SPB4.
LG Display LP140WF6-SPB4 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LP140WF6-SPB4 nebo podrobné specifikace LG Display LP140WF6-SPB4 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LP140WF6-SPB4 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
LG Display LP140WF6-SPB4 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LP140WF6-SPB4 nebo podrobné specifikace LG Display LP140WF6-SPB4 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LP140WF6-SPB4 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LP140WF6-SPB4"
- LG Display LP140WF6-SPB4
- Datasheet LP140WF6-SPB4
- Obrázek LP140WF6-SPB4
- Cena LP140WF6-SPB4
- Distributor LP140WF6-SPB4

