LMG6910RPGR

| panel Model | LMG6910RPGR |
|---|---|
| panel Brand | HITACHI |
| descrition | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Typ panelu | STN-LCD |
| LMG6910RPGR Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | STN, Reflective |
| Aktivní oblast | 115.17×86.37 mm |
| Obrys | 160×109 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 3:1 (Typ.)(Reflective) |
| Barvy displeje | Monochrome |
| Doba odezvy | |
| Úhel pohledu | |
| Frekvence | 75Hz |
| Typ lampy | No B/L |
| Signální rozhraní | Parallel Data (4-bit) , 14 pins |
| Vstupní napětí | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií HITACHI LMG6910RPGR.
HITACHI LMG6910RPGR jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list HITACHI LMG6910RPGR nebo podrobné specifikace HITACHI LMG6910RPGR nebo jiných LCD HITACHI, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora HITACHI LMG6910RPGR na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
HITACHI LMG6910RPGR jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list HITACHI LMG6910RPGR nebo podrobné specifikace HITACHI LMG6910RPGR nebo jiných LCD HITACHI, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora HITACHI LMG6910RPGR na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LMG6910RPGR"
- HITACHI LMG6910RPGR
- Datasheet LMG6910RPGR
- Obrázek LMG6910RPGR
- Cena LMG6910RPGR
- Distributor LMG6910RPGR

