LMG6400PLGR

| panel Model | LMG6400PLGR |
|---|---|
| panel Brand | HITACHI |
| descrition | STN-LCD ,5.1 inch, 240×128 |
| Typ panelu | STN-LCD |
| LMG6400PLGR Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | STN, Blue/Grey (Positive), Reflective |
| Aktivní oblast | 119.97×63.97 mm |
| Obrys | 159.4×101 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 3:1 (Typ.)(Reflective) |
| Barvy displeje | Monochrome |
| Doba odezvy | 250/300 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 40 (Typ.)(CR≥1.4, Φ2-Φ1) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 75Hz |
| Typ lampy | No B/L |
| Signální rozhraní | 8-bit parallel , 20 pins |
| Vstupní napětí | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií HITACHI LMG6400PLGR.
HITACHI LMG6400PLGR jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list HITACHI LMG6400PLGR nebo podrobné specifikace HITACHI LMG6400PLGR nebo jiných LCD HITACHI, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora HITACHI LMG6400PLGR na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
HITACHI LMG6400PLGR jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list HITACHI LMG6400PLGR nebo podrobné specifikace HITACHI LMG6400PLGR nebo jiných LCD HITACHI, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora HITACHI LMG6400PLGR na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LMG6400PLGR"
- HITACHI LMG6400PLGR
- Datasheet LMG6400PLGR
- Obrázek LMG6400PLGR
- Cena LMG6400PLGR
- Distributor LMG6400PLGR

