LM157E2-A2

| panel Model | LM157E2-A2 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.7 inch, 1280×1024 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LM157E2-A2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 311.04×248.832 mm |
| Obrys | 335×273.5 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 250:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 60/60/45/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signální rozhraní | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií LG.Philips LCD LM157E2-A2.
LG.Philips LCD LM157E2-A2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG.Philips LCD LM157E2-A2 nebo podrobné specifikace LG.Philips LCD LM157E2-A2 nebo jiných LCD LG.Philips LCD, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG.Philips LCD LM157E2-A2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LM157E2-A2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG.Philips LCD LM157E2-A2 nebo podrobné specifikace LG.Philips LCD LM157E2-A2 nebo jiných LCD LG.Philips LCD, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG.Philips LCD LM157E2-A2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LM157E2-A2"
- LG.Philips LCD LM157E2-A2
- Datasheet LM157E2-A2
- Obrázek LM157E2-A2
- Cena LM157E2-A2
- Distributor LM157E2-A2

