LM156LF1L03

| panel Model | LM156LF1L03 |
|---|---|
| panel Brand | PANDA |
| descrition | IGZO TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | IGZO TFT-LCD |
| LM156LF1L03 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Počet pixelů | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Uspořádání | RGB Vertical Stripe |
| Aktivní plocha (mm) | 344.16 × 193.59 (H×V) |
| Obrys (mm) | 359.5 × 223.8 × 3.2 (H×V×D) |
| Plocha rámu (mm) | - |
| Léčba | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Luminance | 250 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Odezva | 25 (Typ.)(Tr+Tf) ms |
| Dobrý pohled na | Symmetry |
| Pracovní režim | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Barevná hloubka | 262K 45% (CIE1931) |
| Podsvícení | WLED , 10K hours , With LED Driver |
| Tvar obrysu | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Obnovovací frekvence | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Typ signálu | eDP (2 Lanes) , Connector , 30 pins |
| Napájecí zdroj | 3.3V (Typ.) |
| Max. Hodnocení | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií PANDA LM156LF1L03.
PANDA LM156LF1L03 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list PANDA LM156LF1L03 nebo podrobné specifikace PANDA LM156LF1L03 nebo jiných LCD PANDA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora PANDA LM156LF1L03 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
PANDA LM156LF1L03 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list PANDA LM156LF1L03 nebo podrobné specifikace PANDA LM156LF1L03 nebo jiných LCD PANDA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora PANDA LM156LF1L03 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LM156LF1L03"
- PANDA LM156LF1L03
- Datasheet LM156LF1L03
- Obrázek LM156LF1L03
- Cena LM156LF1L03
- Distributor LM156LF1L03
