LC550EQY-SKM5

| panel Model | LC550EQY-SKM5 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LC550EQY-SKM5 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Rozlišení | 3840(RGB)×2160 , UHD |
| Formát pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Oblast zobrazení | 1209.6(W)×680.4(H) mm |
| Otevření obruby | - |
| Velikost obrysu | 1225.2(W)×696.7(H) ×1.2(D) mm |
| Povrch | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Nejlepší pohled na | Symmetry |
| Doba odezvy | 6 (Typ.)(G to G) |
| Hloubka skla | - |
| Transmisivita | 5.34% (Typ.)(with Polarizer) |
| Barvy displeje | 1.07B |
| Typ lampy | No B/L |
| Frekvence | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Hmotnost panelu | 2.60Kgs (Typ.) |
| Signální rozhraní | V-by-One 8 lane , 51 pins , Connector |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.) |
| životní prostředí | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií LG Display LC550EQY-SKM5.
LG Display LC550EQY-SKM5 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LC550EQY-SKM5 nebo podrobné specifikace LG Display LC550EQY-SKM5 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LC550EQY-SKM5 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
LG Display LC550EQY-SKM5 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LC550EQY-SKM5 nebo podrobné specifikace LG Display LC550EQY-SKM5 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LC550EQY-SKM5 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LC550EQY-SKM5"
- LG Display LC550EQY-SKM5
- Datasheet LC550EQY-SKM5
- Obrázek LC550EQY-SKM5
- Cena LC550EQY-SKM5
- Distributor LC550EQY-SKM5

