LC550EQY-SJA3

| panel Model | LC550EQY-SJA3 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LC550EQY-SJA3 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Formát pixelů | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Aktivní oblast | 1209.6(H)×680.4(V) mm |
| Dim. | 1225.2(H)×696.7(V) ×1.3(D) mm |
| Oblast rámu | - |
| Léčba | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Luminance | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 1100:1 (Typ.) (TM) |
| Zobrazit směr | Symmetry |
| Doba odezvy | 6 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Pracovní režim | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Tloušťka desky | 0.50+0.50 mm |
| Přenos | 5.34% (Typ.)(with Polarizer) |
| Podpora barvy | 1.07B |
| Zdroj světla | No B/L |
| Hmotnost | 2.60Kgs (Typ.) |
| Snímková frekvence | 60Hz |
| Dotykový panel | Without |
| Typ rozhraní | 51 pins V-by-One 8 lane , Connector |
| Zdroj napájení | 12.0V (Typ.) |
| životní prostředí | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií LG Display LC550EQY-SJA3.
LG Display LC550EQY-SJA3 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LC550EQY-SJA3 nebo podrobné specifikace LG Display LC550EQY-SJA3 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LC550EQY-SJA3 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
LG Display LC550EQY-SJA3 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LC550EQY-SJA3 nebo podrobné specifikace LG Display LC550EQY-SJA3 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LC550EQY-SJA3 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LC550EQY-SJA3"
- LG Display LC550EQY-SJA3
- Datasheet LC550EQY-SJA3
- Obrázek LC550EQY-SJA3
- Cena LC550EQY-SJA3
- Distributor LC550EQY-SJA3

