Přehled
Specifikace
LA065WV1-SD01

LA065WV1-SD01 Základní informace
| panel Model | LA065WV1-SD01 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.5 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LA065WV1-SD01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | LA065WV1 (SD)(01) |
| Provozní teplota | -40 ~ 85 °C |
| Skladovací teplota | -40 ~ 95 °C |
LA065WV1-SD01 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 143 PPI |
| Poměr stran | 15:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.059×0.177 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.177×0.177 mm (H×V) |
| Hmotnost | 155/165g (Typ./Max.) |
| Povrch | Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 141.6×84.96 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 158×98.6 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 11.7 (Max.) mm |
| Otvory a konzoly | Without |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LA065WV1-SD01 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 925 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (6-bit + Dithering) |
| Doba odezvy | 30 (Max.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.318; Wy:0.318 |
| Bílá variace | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | Y |
LA065WV1-SD01 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
| Celková spotřeba energie | 7.07W (Typ.) |
LA065WV1-SD01 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 8S3P |
| Tvar lampy | 3 strings |
| Doba životnosti lampy | 10K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 21.2/24.5/27.7V (Min./Typ./Max.) |
| Proud lampy | 85/90mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie lampy | 6.24W (Typ.) |
| Typ rozhraní | FPC |
| Deska řidiče lampy | No |
LA065WV1-SD01 rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 250±75mA |
| Spotřeba energie na panelu | 0.83W (Typ.) |
| Typ rozhraní | FPC |
