LA065WV1-SD01

| panel Model | LA065WV1-SD01 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.5 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LA065WV1-SD01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 141.6×84.96 mm |
| Obrys | 158×98.6×11.7 mm |
| Povrch | Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (6-bit + Dithering) |
| Doba odezvy | 30 (Max.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 8S3P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií LG Display LA065WV1-SD01.
LG Display LA065WV1-SD01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LA065WV1-SD01 nebo podrobné specifikace LG Display LA065WV1-SD01 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LA065WV1-SD01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
LG Display LA065WV1-SD01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LA065WV1-SD01 nebo podrobné specifikace LG Display LA065WV1-SD01 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LA065WV1-SD01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LA065WV1-SD01"
- LG Display LA065WV1-SD01
- Datasheet LA065WV1-SD01
- Obrázek LA065WV1-SD01
- Cena LA065WV1-SD01
- Distributor LA065WV1-SD01

