KGM710A2

| panel Model | KGM710A2 |
|---|---|
| panel Brand | Giantplus |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 176×220 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| KGM710A2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Počet pixelů | 176(RGB)×220 (QCIF+) |
| Uspořádání | RGB Vertical Stripe |
| Aktivní plocha (mm) | 31.68 × 39.6 (H×V) |
| Obrys (mm) | 37.68 × 51.3 × 2.6 (H×V×D) |
| Luminance | 235 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 600 : 1 (Typ.) (TM) |
| Úhel pohledu | 38/38/38/25 (Typ.)(CR≥10) |
| Odezva | 10/30 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Dobrý pohled na | 12 o'clock |
| Pracovní režim | TN, Normally White, Transmissive |
| Barevná hloubka | 65K/262K |
| Podsvícení | 1S3P WLED , No Driver |
| Obnovovací frekvence | - |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Typ signálu | 16-bit 8080 parallel , FPC , 36 pins |
| Napájecí zdroj | 3.0V (Typ.) |
| Max. Hodnocení | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Giantplus KGM710A2.
Giantplus KGM710A2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Giantplus KGM710A2 nebo podrobné specifikace Giantplus KGM710A2 nebo jiných LCD Giantplus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Giantplus KGM710A2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Giantplus KGM710A2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Giantplus KGM710A2 nebo podrobné specifikace Giantplus KGM710A2 nebo jiných LCD Giantplus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Giantplus KGM710A2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "KGM710A2"
- Giantplus KGM710A2
- Datasheet KGM710A2
- Obrázek KGM710A2
- Cena KGM710A2
- Distributor KGM710A2

