KGM1033A1

| panel Model | KGM1033A1 |
|---|---|
| panel Brand | Giantplus |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.0 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| KGM1033A1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 45×60 mm |
| Obrys | 49.6×71.2 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 50/60/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 1S6P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | MDDI (2 data lanes) , 25 pins |
| Vstupní napětí | 2.6/2.6V (Typ.)(VCI/IOVCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Giantplus KGM1033A1.
Giantplus KGM1033A1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Giantplus KGM1033A1 nebo podrobné specifikace Giantplus KGM1033A1 nebo jiných LCD Giantplus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Giantplus KGM1033A1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Giantplus KGM1033A1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Giantplus KGM1033A1 nebo podrobné specifikace Giantplus KGM1033A1 nebo jiných LCD Giantplus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Giantplus KGM1033A1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "KGM1033A1"
- Giantplus KGM1033A1
- Datasheet KGM1033A1
- Obrázek KGM1033A1
- Cena KGM1033A1
- Distributor KGM1033A1

