Přehled
Specifikace
H515DLK01.0

H515DLK01.0 Základní informace
| panel Model | H515DLK01.0 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | AM-OLED ,5.1 inch, 1080×1920 |
| Typ panelu | AM-OLED |
| H515DLK01.0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Alias | - |
| Provozní teplota. | -40 ~ 85 °C |
| Teplota skladování | -55 ~ 125 °C |
| Úroveň vibrací | - |
| Specifické funkce |
H515DLK01.0 optické vlastnosti
| Alias | - |
|---|---|
| Provozní teplota. | -40 ~ 85 °C |
| Teplota skladování | -55 ~ 125 °C |
| Úroveň vibrací | - |
| Specifické funkce | |
| Jas (cd / m²) | 350 (Typ.) |
| Úhel pohledu (L / R / U / D) | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Doba odezvy (ms) | - |
| Barevný gamut | 100% NTSC (CIE1931) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Bílá souřadnice | X:0.294; Y:0.303 |
H515DLK01.0 Mechanické vlastnosti
| Alias | - |
|---|---|
| Provozní teplota. | -40 ~ 85 °C |
| Teplota skladování | -55 ~ 125 °C |
| Úroveň vibrací | - |
| Specifické funkce | |
| Jas (cd / m²) | 350 (Typ.) |
| Úhel pohledu (L / R / U / D) | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Doba odezvy (ms) | - |
| Barevný gamut | 100% NTSC (CIE1931) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Bílá souřadnice | X:0.294; Y:0.303 |
| Formát pixelů | 1080(RGB)×1920 [FHD] |
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Rozteč pixelů (mm) | 0.0593×0.0593 |
| Rozteč bodů (mm) | - |
| Aktivní plocha (mm) | 64.044(H) × 113.856(V) |
| Plocha rámu (mm) | - |
| Rozměr obrysu (mm) | 69.06(H) × 143.16(V) |
| Hloubka obrysu (mm) | 1.01±0.05 mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientace | Portrait type |
| Poměr stran | 9:16 (H:V) |
| Tvar tvaru | - |
| Ovladač | With touch controller |
| Kontaktní body | 10 points |
| Rozhraní | I²C |
| Technologie TP | Embeded Touch |
| Hmotnost | - |
| Kryt panelu | With Cover Lens |
| Léčba | Hard coating (9H) |
H515DLK01.0 elektronika Feature
| Alias | - |
|---|---|
| Provozní teplota. | -40 ~ 85 °C |
| Teplota skladování | -55 ~ 125 °C |
| Úroveň vibrací | - |
| Specifické funkce | |
| Jas (cd / m²) | 350 (Typ.) |
| Úhel pohledu (L / R / U / D) | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Doba odezvy (ms) | - |
| Barevný gamut | 100% NTSC (CIE1931) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Bílá souřadnice | X:0.294; Y:0.303 |
| Formát pixelů | 1080(RGB)×1920 [FHD] |
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Rozteč pixelů (mm) | 0.0593×0.0593 |
| Rozteč bodů (mm) | - |
| Aktivní plocha (mm) | 64.044(H) × 113.856(V) |
| Plocha rámu (mm) | - |
| Rozměr obrysu (mm) | 69.06(H) × 143.16(V) |
| Hloubka obrysu (mm) | 1.01±0.05 mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientace | Portrait type |
| Poměr stran | 9:16 (H:V) |
| Tvar tvaru | - |
| Ovladač | With touch controller |
| Kontaktní body | 10 points |
| Rozhraní | I²C |
| Technologie TP | Embeded Touch |
| Hmotnost | - |
| Kryt panelu | With Cover Lens |
| Léčba | Hard coating (9H) |
| Zpětné skenování | No |
| Vertikální frekvence | 100Hz |
H515DLK01.0 podsvícení System
| Alias | - |
|---|---|
| Provozní teplota. | -40 ~ 85 °C |
| Teplota skladování | -55 ~ 125 °C |
| Úroveň vibrací | - |
| Specifické funkce | |
| Jas (cd / m²) | 350 (Typ.) |
| Úhel pohledu (L / R / U / D) | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Doba odezvy (ms) | - |
| Barevný gamut | 100% NTSC (CIE1931) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Bílá souřadnice | X:0.294; Y:0.303 |
| Formát pixelů | 1080(RGB)×1920 [FHD] |
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Rozteč pixelů (mm) | 0.0593×0.0593 |
| Rozteč bodů (mm) | - |
| Aktivní plocha (mm) | 64.044(H) × 113.856(V) |
| Plocha rámu (mm) | - |
| Rozměr obrysu (mm) | 69.06(H) × 143.16(V) |
| Hloubka obrysu (mm) | 1.01±0.05 mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientace | Portrait type |
| Poměr stran | 9:16 (H:V) |
| Tvar tvaru | - |
| Ovladač | With touch controller |
| Kontaktní body | 10 points |
| Rozhraní | I²C |
| Technologie TP | Embeded Touch |
| Hmotnost | - |
| Kryt panelu | With Cover Lens |
| Léčba | Hard coating (9H) |
| Zpětné skenování | No |
| Vertikální frekvence | 100Hz |
| Pozice | - |
| Množství | - |
| Tvar | - |
| Život (hodiny) | - |
| Výměna lampy | - |
H515DLK01.0 rozhraní signál
| Alias | - |
|---|---|
| Provozní teplota. | -40 ~ 85 °C |
| Teplota skladování | -55 ~ 125 °C |
| Úroveň vibrací | - |
| Specifické funkce | |
| Jas (cd / m²) | 350 (Typ.) |
| Úhel pohledu (L / R / U / D) | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Doba odezvy (ms) | - |
| Barevný gamut | 100% NTSC (CIE1931) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Bílá souřadnice | X:0.294; Y:0.303 |
| Formát pixelů | 1080(RGB)×1920 [FHD] |
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Rozteč pixelů (mm) | 0.0593×0.0593 |
| Rozteč bodů (mm) | - |
| Aktivní plocha (mm) | 64.044(H) × 113.856(V) |
| Plocha rámu (mm) | - |
| Rozměr obrysu (mm) | 69.06(H) × 143.16(V) |
| Hloubka obrysu (mm) | 1.01±0.05 mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientace | Portrait type |
| Poměr stran | 9:16 (H:V) |
| Tvar tvaru | - |
| Ovladač | With touch controller |
| Kontaktní body | 10 points |
| Rozhraní | I²C |
| Technologie TP | Embeded Touch |
| Hmotnost | - |
| Kryt panelu | With Cover Lens |
| Léčba | Hard coating (9H) |
| Zpětné skenování | No |
| Vertikální frekvence | 100Hz |
| Pozice | - |
| Množství | 1 pcs |
| Tvar | - |
| Život (hodiny) | - |
| Výměna lampy | - |
| Napájecí zdroj | 1.8/3/5.8/2.9/4.6V (Typ.)(IOVCC/VCI/AVDD/OVSS/OVDD) |
| Aktuální dodávka | 38/3/15/170/170mA (Typ.)(IOICC/ICI/AIDD/OISS/OIDD) |
| Napájení | - |
| Signál | MIPI (4 data lanes) |
| Pin Pitch | |
| Pinová částka | 40 pins |
| Konfigurace |
