H515DLK01.0

| panel Model | H515DLK01.0 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | AM-OLED ,5.1 inch, 1080×1920 |
| Typ panelu | AM-OLED |
| H515DLK01.0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Počet pixelů | 1080(RGB)×1920 (FHD) |
| Aktivní plocha (mm) | 64.044 × 113.856 (H×V) |
| Plocha rámu (mm) | - |
| Luminance | 350 (Typ.)(cd/m²) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Dobrý pohled na | Symmetry |
| Barevná hloubka | 16.7M 100% (CIE1931) |
| Hmotnost | - |
| Obnovovací frekvence | 100Hz |
| Uspořádání | RGB Vertical Stripe |
| Obrys (mm) | 69.06 × 143.16 × 1.06 (H×V×D) |
| Léčba | Hard coating (9H) |
| kontrastní poměr | 10000 : 1 (Min.) (TM) |
| Pracovní režim | - |
| Odezva | - |
| Podsvícení | self |
| Dotyková obrazovka | Embeded Touch |
| Typ signálu | MIPI (4 data lanes) , Connector , 40 pins |
| Napájecí zdroj | 1.8/3/5.8/2.9/4.6V (Typ.)(IOVCC/VCI/AVDD/OVSS/OVDD) |
| Max. Hodnocení | Storage Temp.: -55 ~ 125 °C Operating Temp.: -40 ~ 85 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO H515DLK01.0.
AUO H515DLK01.0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO H515DLK01.0 nebo podrobné specifikace AUO H515DLK01.0 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO H515DLK01.0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO H515DLK01.0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO H515DLK01.0 nebo podrobné specifikace AUO H515DLK01.0 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO H515DLK01.0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "H515DLK01.0"
- AUO H515DLK01.0
- Datasheet H515DLK01.0
- Obrázek H515DLK01.0
- Cena H515DLK01.0
- Distributor H515DLK01.0

