H018IT01 V0

| panel Model | H018IT01 V0 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 132×162 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| H018IT01 V0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transflective |
| Aktivní oblast | 28.91×35.48 mm |
| Obrys | 35.39×49.26×2.8 mm |
| Povrch | Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 150:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Barvy displeje | 65K/262K , CIE1931 35% |
| Doba odezvy | 24/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | |
| Typ lampy | 3S1P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | CPU , 22 pins |
| Vstupní napětí | 1.8/3.0V (Typ.)(VDDI/VDD) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO H018IT01 V0.
AUO H018IT01 V0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO H018IT01 V0 nebo podrobné specifikace AUO H018IT01 V0 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO H018IT01 V0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO H018IT01 V0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO H018IT01 V0 nebo podrobné specifikace AUO H018IT01 V0 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO H018IT01 V0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "H018IT01 V0"
- AUO H018IT01 V0
- Datasheet H018IT01 V0
- Obrázek H018IT01 V0
- Cena H018IT01 V0
- Distributor H018IT01 V0

