H019IN01

| panel Model | H019IN01 |
|---|---|
| panel Brand | AU Optronics |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.9 inch, 128×160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| H019IN01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 30.72×38.39 mm |
| Obrys | 38.5×51.7 mm |
| Povrch | Hard coating |
| kontrastní poměr | 150:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 65K/262K |
| Doba odezvy | 10/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 45/45/20/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 3S1P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | CPU , 30 pins |
| Vstupní napětí | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AU Optronics H019IN01.
AU Optronics H019IN01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AU Optronics H019IN01 nebo podrobné specifikace AU Optronics H019IN01 nebo jiných LCD AU Optronics, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AU Optronics H019IN01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AU Optronics H019IN01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AU Optronics H019IN01 nebo podrobné specifikace AU Optronics H019IN01 nebo jiných LCD AU Optronics, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AU Optronics H019IN01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "H019IN01"
- AU Optronics H019IN01
- Datasheet H019IN01
- Obrázek H019IN01
- Cena H019IN01
- Distributor H019IN01

