H018IN01 V5

| panel Model | H018IN01 V5 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| H018IN01 V5 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Počet pixelů | 128(RGB)×160 |
| Uspořádání | RGB Vertical Stripe |
| Aktivní plocha (mm) | 28.032 × 35.04 (H×V) |
| Obrys (mm) | 34 × 46.7 × 3.75 (H×V×D) |
| Plocha rámu (mm) | 29.73 × 36.74 (H×V) |
| Léčba | Hard coating |
| Luminance | 180 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 200 : 1 (Typ.) (TM) |
| Úhel pohledu | 45/45/60/20 (Typ.)(CR≥5) |
| Odezva | 10/30 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Dobrý pohled na | 12 o'clock |
| Pracovní režim | TN, Normally White, Transmissive |
| Barevná hloubka | 65K 40% (CIE1931) |
| Podsvícení | 3S1P WLED , 10K hours , No Driver |
| Hmotnost | 9.00±0.20g |
| Obnovovací frekvence | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Typ signálu | CPU , FPC , 40 pins |
| Napájecí zdroj | 2.8/2.8/V (Typ.)(VCC/VCI) |
| Max. Hodnocení | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO H018IN01 V5.
AUO H018IN01 V5 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO H018IN01 V5 nebo podrobné specifikace AUO H018IN01 V5 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO H018IN01 V5 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO H018IN01 V5 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO H018IN01 V5 nebo podrobné specifikace AUO H018IN01 V5 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO H018IN01 V5 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "H018IN01 V5"
- AUO H018IN01 V5
- Datasheet H018IN01 V5
- Obrázek H018IN01 V5
- Cena H018IN01 V5
- Distributor H018IN01 V5

