H018IN00 V3

| panel Model | H018IN00 V3 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| H018IN00 V3 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Počet pixelů | 128(RGB)×160 |
| Uspořádání | RGB Vertical Stripe |
| Aktivní plocha (mm) | 35.04 × 28.032 (H×V) |
| Obrys (mm) | 32.2 × 44.9 × 1.28 (H×V×D) |
| Plocha rámu (mm) | - |
| Léčba | Hard coating |
| Luminance | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 200 : 1 (Typ.) (TM) |
| Úhel pohledu | 45/45/60/50 (Typ.)(CR≥10) |
| Odezva | 10/30 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Dobrý pohled na | 12 o'clock |
| Pracovní režim | TN, Normally White, Transmissive |
| Tloušťka skla | 0.50+0.50 mm |
| Transmisivita | 9.5% (Typ.) |
| Barevná hloubka | 65K/262K |
| Podsvícení | No B/L |
| Obnovovací frekvence | - |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Seznam IC řidiče | Suggest COG NT3915 |
| Typ signálu | CPU |
| Napájecí zdroj | 2.8/2.8V (Typ.)(VCI/VCC) |
| Max. Hodnocení | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO H018IN00 V3.
AUO H018IN00 V3 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO H018IN00 V3 nebo podrobné specifikace AUO H018IN00 V3 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO H018IN00 V3 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO H018IN00 V3 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO H018IN00 V3 nebo podrobné specifikace AUO H018IN00 V3 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO H018IN00 V3 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "H018IN00 V3"
- AUO H018IN00 V3
- Datasheet H018IN00 V3
- Obrázek H018IN00 V3
- Cena H018IN00 V3
- Distributor H018IN00 V3

