H016IT01 V0

| panel Model | H016IT01 V0 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.6 inch, 130×130 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| H016IT01 V0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transflective |
| Aktivní oblast | 28.86×28.86 mm |
| Obrys | 35.4×39.8×3.9 mm |
| Povrch | Hard coating |
| kontrastní poměr | 100:1 (Typ.)(Transmissive) 10:1 (Typ.)(Reflective) |
| Barvy displeje | 65K/262K |
| Doba odezvy | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 45/45/35/35 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 1S3P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | CPU , 20 pins |
| Vstupní napětí | 1.88/2.78V (Typ.)(VDDIO/VCI) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO H016IT01 V0.
AUO H016IT01 V0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO H016IT01 V0 nebo podrobné specifikace AUO H016IT01 V0 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO H016IT01 V0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO H016IT01 V0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO H016IT01 V0 nebo podrobné specifikace AUO H016IT01 V0 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO H016IT01 V0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "H016IT01 V0"
- AUO H016IT01 V0
- Datasheet H016IT01 V0
- Obrázek H016IT01 V0
- Cena H016IT01 V0
- Distributor H016IT01 V0

