GPM1487B0

| panel Model | GPM1487B0 |
|---|---|
| panel Brand | Giantplus |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| GPM1487B0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 152.4×91.44 mm |
| Obrys | 166.6×106.1×12.8 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Doba odezvy | 30 (Max.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/13/15/-9.0V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Giantplus GPM1487B0.
Giantplus GPM1487B0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Giantplus GPM1487B0 nebo podrobné specifikace Giantplus GPM1487B0 nebo jiných LCD Giantplus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Giantplus GPM1487B0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Giantplus GPM1487B0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Giantplus GPM1487B0 nebo podrobné specifikace Giantplus GPM1487B0 nebo jiných LCD Giantplus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Giantplus GPM1487B0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "GPM1487B0"
- Giantplus GPM1487B0
- Datasheet GPM1487B0
- Obrázek GPM1487B0
- Cena GPM1487B0
- Distributor GPM1487B0

