GPM1386C0

| panel Model | GPM1386C0 |
|---|---|
| panel Brand | Giantplus |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| GPM1386C0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 153.6×90 mm |
| Obrys | 165.75×105.39 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 600:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 60/60/45/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 3S5P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Giantplus GPM1386C0.
Giantplus GPM1386C0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Giantplus GPM1386C0 nebo podrobné specifikace Giantplus GPM1386C0 nebo jiných LCD Giantplus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Giantplus GPM1386C0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Giantplus GPM1386C0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Giantplus GPM1386C0 nebo podrobné specifikace Giantplus GPM1386C0 nebo jiných LCD Giantplus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Giantplus GPM1386C0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "GPM1386C0"
- Giantplus GPM1386C0
- Datasheet GPM1386C0
- Obrázek GPM1386C0
- Cena GPM1386C0
- Distributor GPM1386C0

