GPM1096A0

| panel Model | GPM1096A0 |
|---|---|
| panel Brand | Giantplus |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 320×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| GPM1096A0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 44.64×66.96 mm |
| Obrys | 53.64×79×4.1 mm |
| Povrch | Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 300:1 (Min.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 53% |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 5S1P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | CPU , 41 pins |
| Vstupní napětí | 2.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Giantplus GPM1096A0.
Giantplus GPM1096A0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Giantplus GPM1096A0 nebo podrobné specifikace Giantplus GPM1096A0 nebo jiných LCD Giantplus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Giantplus GPM1096A0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Giantplus GPM1096A0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Giantplus GPM1096A0 nebo podrobné specifikace Giantplus GPM1096A0 nebo jiných LCD Giantplus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Giantplus GPM1096A0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "GPM1096A0"
- Giantplus GPM1096A0
- Datasheet GPM1096A0
- Obrázek GPM1096A0
- Cena GPM1096A0
- Distributor GPM1096A0

