FG050722DUSWMG07

| panel Model | FG050722DUSWMG07 |
|---|---|
| panel Brand | Data Image |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| FG050722DUSWMG07 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 115.2×86.4 mm |
| Obrys | 127×98.43×99.6 mm |
| Povrch | Antiglare |
| kontrastní poměr | 300:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 51% |
| Doba odezvy | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Data Image FG050722DUSWMG07.
Data Image FG050722DUSWMG07 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Data Image FG050722DUSWMG07 nebo podrobné specifikace Data Image FG050722DUSWMG07 nebo jiných LCD Data Image, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Data Image FG050722DUSWMG07 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Data Image FG050722DUSWMG07 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Data Image FG050722DUSWMG07 nebo podrobné specifikace Data Image FG050722DUSWMG07 nebo jiných LCD Data Image, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Data Image FG050722DUSWMG07 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "FG050722DUSWMG07"
- Data Image FG050722DUSWMG07
- Datasheet FG050722DUSWMG07
- Obrázek FG050722DUSWMG07
- Cena FG050722DUSWMG07
- Distributor FG050722DUSWMG07

