FG050722DSSWDG01

| panel Model | FG050722DSSWDG01 |
|---|---|
| panel Brand | Data Image |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| FG050722DSSWDG01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 115.2×86.4 mm |
| Obrys | 129×98×8.9 mm |
| Povrch | Clear |
| kontrastní poměr | 300:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 48% |
| Doba odezvy | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/60/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Data Image FG050722DSSWDG01.
Data Image FG050722DSSWDG01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Data Image FG050722DSSWDG01 nebo podrobné specifikace Data Image FG050722DSSWDG01 nebo jiných LCD Data Image, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Data Image FG050722DSSWDG01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Data Image FG050722DSSWDG01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Data Image FG050722DSSWDG01 nebo podrobné specifikace Data Image FG050722DSSWDG01 nebo jiných LCD Data Image, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Data Image FG050722DSSWDG01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "FG050722DSSWDG01"
- Data Image FG050722DSSWDG01
- Datasheet FG050722DSSWDG01
- Obrázek FG050722DSSWDG01
- Cena FG050722DSSWDG01
- Distributor FG050722DSSWDG01

