CLAA140WB01A

| panel Model | CLAA140WB01A |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| CLAA140WB01A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 309.399×173.952 mm |
| Obrys | 320.4×205.1×3.6 mm |
| Tvar tvaru | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Povrch | Glare (Haze 0%) |
| kontrastní poměr | 600:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Doba odezvy | 3/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 40/40/15/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CPT CLAA140WB01A.
CPT CLAA140WB01A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CPT CLAA140WB01A nebo podrobné specifikace CPT CLAA140WB01A nebo jiných LCD CPT, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CPT CLAA140WB01A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA140WB01A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CPT CLAA140WB01A nebo podrobné specifikace CPT CLAA140WB01A nebo jiných LCD CPT, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CPT CLAA140WB01A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "CLAA140WB01A"
- CPT CLAA140WB01A
- Datasheet CLAA140WB01A
- Obrázek CLAA140WB01A
- Cena CLAA140WB01A
- Distributor CLAA140WB01A
