CLAA133WA01

| panel Model | CLAA133WA01 |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| CLAA133WA01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 293.42×164.97 mm |
| Obrys | 314.1×188.75×3.6 mm |
| Tvar tvaru | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Povrch | Antiglare |
| kontrastní poměr | 600:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Doba odezvy | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 40/40/15/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CPT CLAA133WA01.
CPT CLAA133WA01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CPT CLAA133WA01 nebo podrobné specifikace CPT CLAA133WA01 nebo jiných LCD CPT, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CPT CLAA133WA01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA133WA01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CPT CLAA133WA01 nebo podrobné specifikace CPT CLAA133WA01 nebo jiných LCD CPT, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CPT CLAA133WA01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "CLAA133WA01"
- CPT CLAA133WA01
- Datasheet CLAA133WA01
- Obrázek CLAA133WA01
- Cena CLAA133WA01
- Distributor CLAA133WA01

