C024SN21-0

| panel Model | C024SN21-0 |
|---|---|
| panel Brand | IVO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| C024SN21-0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 36.72×48.96 mm |
| Obrys | 40.32×56.26×1 mm |
| Povrch | Without Polarizer |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | , CIE1931 55% |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 45/45/45/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Driver IC | Suggest ILI9341 |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií IVO C024SN21-0.
IVO C024SN21-0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list IVO C024SN21-0 nebo podrobné specifikace IVO C024SN21-0 nebo jiných LCD IVO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora IVO C024SN21-0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
IVO C024SN21-0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list IVO C024SN21-0 nebo podrobné specifikace IVO C024SN21-0 nebo jiných LCD IVO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora IVO C024SN21-0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "C024SN21-0"
- IVO C024SN21-0
- Datasheet C024SN21-0
- Obrázek C024SN21-0
- Cena C024SN21-0
- Distributor C024SN21-0

