C0283QGLH-T

| panel Model | C0283QGLH-T |
|---|---|
| panel Brand | CMEL |
| descrition | AM-OLED ,2.8 inch, 240×320 |
| Typ panelu | AM-OLED |
| C0283QGLH-T Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Aktivní oblast | 43.2×57.6 mm |
| Obrys | 49.1×68×3.5 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 10000 : 1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 65K/262K , CIE1931 73% |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR>10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Driver IC | Built-in S6E63D6 |
| Signální rozhraní | 8/9/16/18-bit 6800/8080 parallel, 6/16/18-bit RGB, SPI , 61 pins |
| Vstupní napětí | 1.8/2.8V (Typ.)(VDD3/VCI) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CMEL C0283QGLH-T.
CMEL C0283QGLH-T jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CMEL C0283QGLH-T nebo podrobné specifikace CMEL C0283QGLH-T nebo jiných LCD CMEL, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CMEL C0283QGLH-T na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CMEL C0283QGLH-T jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CMEL C0283QGLH-T nebo podrobné specifikace CMEL C0283QGLH-T nebo jiných LCD CMEL, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CMEL C0283QGLH-T na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "C0283QGLH-T"
- CMEL C0283QGLH-T
- Datasheet C0283QGLH-T
- Obrázek C0283QGLH-T
- Cena C0283QGLH-T
- Distributor C0283QGLH-T

