B156ZAN03.0

| panel Model | B156ZAN03.0 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 3840×2160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| B156ZAN03.0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Rozlišení | 3840(RGB)×2160 , UHD |
| Formát pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Oblast zobrazení | 344.218(W)×193.622(H) mm |
| Otevření obruby | - |
| Velikost obrysu | 348.22(W)×215.21(H) ×2.6(D) mm |
| Povrch | - |
| Jas | - |
| kontrastní poměr | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Zobrazovací mód | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Nejlepší pohled na | Symmetry |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Barvy displeje | 16.7M |
| Typ lampy | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Frekvence | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Tvar tvaru | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Signální rozhraní | eDP (4 Lanes) , 40 pins , Connector |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
| životní prostředí | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO B156ZAN03.0.
AUO B156ZAN03.0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO B156ZAN03.0 nebo podrobné specifikace AUO B156ZAN03.0 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO B156ZAN03.0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO B156ZAN03.0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO B156ZAN03.0 nebo podrobné specifikace AUO B156ZAN03.0 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO B156ZAN03.0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "B156ZAN03.0"
- AUO B156ZAN03.0
- Datasheet B156ZAN03.0
- Obrázek B156ZAN03.0
- Cena B156ZAN03.0
- Distributor B156ZAN03.0

