B156ZAN02.3

| panel Model | B156ZAN02.3 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 3840×2160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| B156ZAN02.3 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Počet pixelů | 3840(RGB)×2160 (UHD) |
| Aktivní plocha (mm) | 345.6 × 194.4 (H×V) |
| Plocha rámu (mm) | - |
| Luminance | 300 (Typ.)(cd/m²) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Dobrý pohled na | Symmetry |
| Barevná hloubka | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Tvar obrysu | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Obnovovací frekvence | 60Hz |
| Uspořádání | RGB Vertical Stripe |
| Obrys (mm) | 358.14 × 224.4 × 3.2 (H×V×D) |
| Léčba | Antiglare |
| kontrastní poměr | 800 : 1 (Typ.) (TM) |
| Pracovní režim | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Odezva | 25 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Podsvícení | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Typ signálu | eDP (4 Lanes) , Connector , 40 pins |
| Napájecí zdroj | 3.3V (Typ.) |
| Max. Hodnocení | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO B156ZAN02.3.
AUO B156ZAN02.3 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO B156ZAN02.3 nebo podrobné specifikace AUO B156ZAN02.3 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO B156ZAN02.3 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO B156ZAN02.3 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO B156ZAN02.3 nebo podrobné specifikace AUO B156ZAN02.3 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO B156ZAN02.3 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "B156ZAN02.3"
- AUO B156ZAN02.3
- Datasheet B156ZAN02.3
- Obrázek B156ZAN02.3
- Cena B156ZAN02.3
- Distributor B156ZAN02.3
