AM-800480-050D

| panel Model | AM-800480-050D |
|---|---|
| panel Brand | Amson |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| AM-800480-050D Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 108×64.8 mm |
| Obrys | 120.7×75.8×3.1 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | |
| Úhel pohledu | |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Amson AM-800480-050D.
Amson AM-800480-050D jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Amson AM-800480-050D nebo podrobné specifikace Amson AM-800480-050D nebo jiných LCD Amson, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Amson AM-800480-050D na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Amson AM-800480-050D jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Amson AM-800480-050D nebo podrobné specifikace Amson AM-800480-050D nebo jiných LCD Amson, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Amson AM-800480-050D na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "AM-800480-050D"
- Amson AM-800480-050D
- Datasheet AM-800480-050D
- Obrázek AM-800480-050D
- Cena AM-800480-050D
- Distributor AM-800480-050D
