Přehled
Specifikace
AM-800480-050D

AM-800480-050D Základní informace
| panel Model | AM-800480-050D |
|---|---|
| panel Brand | Amson |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| AM-800480-050D Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
AM-800480-050D Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 188 PPI |
| Poměr stran | 15:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.045×0.135 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.135×0.135 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 108×64.8 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 110.7×67.4 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 120.7×75.8 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 2.9±0.1 mm |
| Otvory a konzoly | Without |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
AM-800480-050D optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
AM-800480-050D elektronika Feature
| Zpětné skenování | No |
|---|---|
| Driver IC | COG Built-in ILI6122 + ILI5960 |
AM-800480-050D podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
AM-800480-050D rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Typ rozhraní | FPC |
