Přehled
Specifikace
AL2004A

AL2004A Základní informace
| panel Model | AL2004A |
|---|---|
| panel Brand | Amson |
| descrition | PM-OLED ,3.0 inch, 20×4 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| AL2004A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 70 °C |
AL2004A Mechanické vlastnosti
| Formát zobrazení | 20 characters × 4 lines |
|---|---|
| Zobrazit písma | 5×7 dots + cursor |
| Velikost znaků | 2.97×4.77 mm |
| Rozteč znaků | 3.55×5.35 mm |
| Konfigurace pixelů | Rectangle |
| Poměr stran | >3:1 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.598×0.598 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 70.42×20.82 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 72.42×22.82 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 98×60 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 9.7 (Max.) mm |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (4-Φ2.8) on left, right bezel |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
AL2004A optické vlastnosti
| Barva zobrazení | Mono(White) () |
|---|---|
| Sluneční světlo čitelné | N |
AL2004A elektronika Feature
| Driver IC | Built-in KS0066 |
|---|---|
| Metoda řízení | Duty: 1/16 |
AL2004A podsvícení System
| Typ lampy | self |
|---|
AL2004A rozhraní signál
| Kategorie signálů | CPU |
|---|---|
| Třída signálu | 8-bit parallel |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 50/80mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Pad |
