AL2004A

| panel Model | AL2004A |
|---|---|
| panel Brand | Amson |
| descrition | PM-OLED ,3.0 inch, 20×4 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| AL2004A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazit písma | 5×7 dots + cursor |
| Velikost znaků | 2.97×4.77 mm |
| Rozteč znaků | 3.55×5.35 mm |
| Aktivní oblast | 72.42×20.82 mm |
| Oblast rámu | 72.42×22.82 mm |
| Obrys | 98×60×9.7 mm |
| kontrastní poměr | |
| Barvy displeje | Mono(White) |
| Driver IC | Built-in KS0066 |
| Signální rozhraní | 8-bit parallel , 16 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Amson AL2004A.
Amson AL2004A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Amson AL2004A nebo podrobné specifikace Amson AL2004A nebo jiných LCD Amson, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Amson AL2004A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Amson AL2004A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Amson AL2004A nebo podrobné specifikace Amson AL2004A nebo jiných LCD Amson, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Amson AL2004A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "AL2004A"
- Amson AL2004A
- Datasheet AL2004A
- Obrázek AL2004A
- Cena AL2004A
- Distributor AL2004A
