AL2002A

| panel Model | AL2002A |
|---|---|
| panel Brand | Amson |
| descrition | PM-OLED ,2.9 inch, 20×2 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| AL2002A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazit písma | 5×7 dots + cursor |
| Velikost znaků | 3.22×5.57 mm |
| Rozteč znaků | 3.70×5.95 mm |
| Aktivní oblast | 73.52×11.52 mm |
| Oblast rámu | 75.32×13.52 mm |
| Obrys | 116×37×9.7 mm |
| kontrastní poměr | |
| Barvy displeje | Mono(White) |
| Driver IC | Built-in KS0066 |
| Signální rozhraní | 8-bit parallel , 16 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Amson AL2002A.
Amson AL2002A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Amson AL2002A nebo podrobné specifikace Amson AL2002A nebo jiných LCD Amson, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Amson AL2002A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Amson AL2002A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Amson AL2002A nebo podrobné specifikace Amson AL2002A nebo jiných LCD Amson, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Amson AL2002A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "AL2002A"
- Amson AL2002A
- Datasheet AL2002A
- Obrázek AL2002A
- Cena AL2002A
- Distributor AL2002A
