Přehled
Specifikace
ZP097X02

ZP097X02 Základní informace
| panel Model | ZP097X02 |
|---|---|
| panel Brand | Zenyo |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,9.7 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| ZP097X02 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -15 ~ 60 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 70 °C |
| Poznámky | for iPad 2 |
ZP097X02 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 132 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.064×0.192 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.192×0.192 mm (H×V) |
| Hmotnost | 143g (Max.) |
| Povrch | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H), Antireflection |
| Aktivní oblast | 196.608×147.456 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 201.01×151.86 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 210.32×164.37 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 2.88/5.22 (Max.) mm |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (4 pcs) on left, right, down slugs |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
ZP097X02 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | H-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.309; Wy:0.317 |
| Bílá variace | 1.40/1.60 (Typ./Max.)(17 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
ZP097X02 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
| Celková spotřeba energie | 2.8W (Typ.) |
ZP097X02 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 6S6P |
| Tvar lampy | 6 strings |
| Doba životnosti lampy | 10K(Min.) (Hours) |
| Proud lampy | 5/20/25mA (Min./Typ./Max.) |
| Spotřeba energie lampy | 2.1/2.6W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
ZP097X02 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 212/244mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie na panelu | 0.7/0.81W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | I-PEX - 20525-030E-02, Pitch:0.4 mm, Pin:30 pins |
