Přehled
Specifikace
WEO012864HL
WEO012864HL Základní informace
| panel Model | WEO012864HL |
|---|---|
| panel Brand | Winstar |
| descrition | PM-OLED ,2.4 inch, 128×64 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| WEO012864HL Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | - |
| Provozní teplota | - |
| Skladovací teplota | - |
| Odolnost proti vibracím | - |
| Specifické funkce |
WEO012864HL Mechanické vlastnosti
| Model Alias | - |
|---|---|
| Provozní teplota | - |
| Skladovací teplota | - |
| Odolnost proti vibracím | - |
| Specifické funkce | |
| Rozlišení | 128×64 |
| Uspořádání pixelů | Rectangle |
| Rozteč bodů (Š × V) | 0.43×0.43 mm |
| Rozteč pixelů (š xv) | 0.43×0.43 mm |
| Aktivní plocha (Š × V) | 55.01×27.49 mm |
| Oblast rámu (š xv) | 57.01×28.9 mm |
| Rozměr obrysu (Š × V) | 60.5×37 mm |
| Hloubka obrysu | 2.15 (Max.) mm |
| Styl formuláře | Flat Rectangle |
| Poměr stran | 2:1 (W : H) |
| Orientace | Landscape type |
| Tvar tvaru | - |
WEO012864HL optické vlastnosti
| Model Alias | - |
|---|---|
| Provozní teplota | - |
| Skladovací teplota | - |
| Odolnost proti vibracím | - |
| Specifické funkce | |
| Rozlišení | 128×64 |
| Uspořádání pixelů | Rectangle |
| Rozteč bodů (Š × V) | 0.43×0.43 mm |
| Rozteč pixelů (š xv) | 0.43×0.43 mm |
| Aktivní plocha (Š × V) | 55.01×27.49 mm |
| Oblast rámu (š xv) | 57.01×28.9 mm |
| Rozměr obrysu (Š × V) | 60.5×37 mm |
| Hloubka obrysu | 2.15 (Max.) mm |
| Styl formuláře | Flat Rectangle |
| Poměr stran | 2:1 (W : H) |
| Orientace | Landscape type |
| Tvar tvaru | - |
| Jas | - |
| Pracovní režim | - |
| kontrastní poměr | - |
| Barevný gamut | - |
| Výška barvy | Mono(Yellow) |
| Bílá barva Chromaticity | - |
WEO012864HL elektronika Feature
| Model Alias | - |
|---|---|
| Provozní teplota | - |
| Skladovací teplota | - |
| Odolnost proti vibracím | - |
| Specifické funkce | |
| Rozlišení | 128×64 |
| Uspořádání pixelů | Rectangle |
| Rozteč bodů (Š × V) | 0.43×0.43 mm |
| Rozteč pixelů (š xv) | 0.43×0.43 mm |
| Aktivní plocha (Š × V) | 55.01×27.49 mm |
| Oblast rámu (š xv) | 57.01×28.9 mm |
| Rozměr obrysu (Š × V) | 60.5×37 mm |
| Hloubka obrysu | 2.15 (Max.) mm |
| Styl formuláře | Flat Rectangle |
| Poměr stran | 2:1 (W : H) |
| Orientace | Landscape type |
| Tvar tvaru | - |
| Jas | - |
| Pracovní režim | - |
| kontrastní poměr | - |
| Barevný gamut | - |
| Výška barvy | Mono(Yellow) |
| Bílá barva Chromaticity | - |
| D-IC detail | COG Built-in SSD1309ZC |
| Metoda řízení | Duty: 1/64 |
WEO012864HL rozhraní signál
| Model Alias | - |
|---|---|
| Provozní teplota | - |
| Skladovací teplota | - |
| Odolnost proti vibracím | - |
| Specifické funkce | |
| Rozlišení | 128×64 |
| Uspořádání pixelů | Rectangle |
| Rozteč bodů (Š × V) | 0.43×0.43 mm |
| Rozteč pixelů (š xv) | 0.43×0.43 mm |
| Aktivní plocha (Š × V) | 55.01×27.49 mm |
| Oblast rámu (š xv) | 57.01×28.9 mm |
| Rozměr obrysu (Š × V) | 60.5×37 mm |
| Hloubka obrysu | 2.15 (Max.) mm |
| Styl formuláře | Flat Rectangle |
| Poměr stran | 2:1 (W : H) |
| Orientace | Landscape type |
| Tvar tvaru | - |
| Jas | - |
| Pracovní režim | - |
| kontrastní poměr | - |
| Barevný gamut | - |
| Výška barvy | Mono(Yellow) |
| Bílá barva Chromaticity | - |
| D-IC detail | COG Built-in SSD1309ZC |
| Metoda řízení | Duty: 1/64 |
| Aktuální vstup | - |
| Napěťový vstup | 3.0V (Typ.) |
| Spotřeba | - |
| Pozice | - |
| Rozhraní | 8-bit 6800/8080 parallel, 4-wire SPI, I²C |
| Množství | 1 pcs |
| Pin Pitch | 1.0 mm |
| Piny | 31 pins |
| Přiřazení pinů |
WEO012864HL podsvícení System
| Model Alias | - |
|---|---|
| Provozní teplota | - |
| Skladovací teplota | - |
| Odolnost proti vibracím | - |
| Specifické funkce | |
| Rozlišení | 128×64 |
| Uspořádání pixelů | Rectangle |
| Rozteč bodů (Š × V) | 0.43×0.43 mm |
| Rozteč pixelů (š xv) | 0.43×0.43 mm |
| Aktivní plocha (Š × V) | 55.01×27.49 mm |
| Oblast rámu (š xv) | 57.01×28.9 mm |
| Rozměr obrysu (Š × V) | 60.5×37 mm |
| Hloubka obrysu | 2.15 (Max.) mm |
| Styl formuláře | Flat Rectangle |
| Poměr stran | 2:1 (W : H) |
| Orientace | Landscape type |
| Tvar tvaru | - |
| Jas | - |
| Pracovní režim | - |
| kontrastní poměr | - |
| Barevný gamut | - |
| Výška barvy | Mono(Yellow) |
| Bílá barva Chromaticity | - |
| D-IC detail | COG Built-in SSD1309ZC |
| Metoda řízení | Duty: 1/64 |
| Aktuální vstup | - |
| Napěťový vstup | 3.0V (Typ.) |
| Spotřeba | - |
| Pozice | - |
| Rozhraní | 8-bit 6800/8080 parallel, 4-wire SPI, I²C |
| Množství | - |
| Pin Pitch | 1.0 mm |
| Piny | 31 pins |
| Přiřazení pinů | |
| Tvar | - |
| Život (hodiny) | - |
| Výměna, nahrazení | - |
