V201B1-L03

| panel Model | V201B1-L03 |
|---|---|
| panel Brand | CMO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,20.1 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| V201B1-L03 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 444.633×249.984 mm |
| Obrys | 473.3×276.7×37.5 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.2M (6-bit + FRC) , CIE1931 75% |
| Doba odezvy | 8 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 5 pcs CCFL Without Driver |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vstupní napětí | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CMO V201B1-L03.
CMO V201B1-L03 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CMO V201B1-L03 nebo podrobné specifikace CMO V201B1-L03 nebo jiných LCD CMO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CMO V201B1-L03 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CMO V201B1-L03 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CMO V201B1-L03 nebo podrobné specifikace CMO V201B1-L03 nebo jiných LCD CMO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CMO V201B1-L03 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "V201B1-L03"
- CMO V201B1-L03
- Datasheet V201B1-L03
- Obrázek V201B1-L03
- Cena V201B1-L03
- Distributor V201B1-L03

