TXW600004B0
| panel Model | TXW600004B0 |
|---|---|
| panel Brand | White Brand |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6 inch, 540×960 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TXW600004B0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Kategorie systému | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Klíčová slova Desc. | 6 inch 540*960 TFT LCD display, 450nits, 31 pins, MIPI |
| Třída produktů | Graphic LCD Display |
| Štítky produktu | IPS LCD |
| Panelové složení | LCM |
| Rozlišení | 540×960 |
| Poměr stran | 9:16 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivní oblast | 74.52 (W) × 132.48 (H) mm (A.A) |
| Rozměr obrysu | 77.46 (W) × 141.05 (H) mm |
| Max. Hloubka | 1.7 mm |
| LC Family | IPS Family |
| Polarizér | Transmissive |
| Jas | 450 (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Barvy Částka | 16.7M |
| Typ podsvícení | WLED |
| Typ rozhraní | MIPI |
| Rozbočovací kolíky | 31 Pins |
| Dotykový panel | Touch Optional |
| Provozní teplota. | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladování | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií White Brand TXW600004B0.
White Brand TXW600004B0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list White Brand TXW600004B0 nebo podrobné specifikace White Brand TXW600004B0 nebo jiných LCD White Brand, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora White Brand TXW600004B0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
White Brand TXW600004B0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list White Brand TXW600004B0 nebo podrobné specifikace White Brand TXW600004B0 nebo jiných LCD White Brand, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora White Brand TXW600004B0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TXW600004B0"
- White Brand TXW600004B0
- Datasheet TXW600004B0
- Obrázek TXW600004B0
- Cena TXW600004B0
- Distributor TXW600004B0
