TX13D200VM5BQA

| panel Model | TX13D200VM5BQA |
|---|---|
| panel Brand | HITACHI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TX13D200VM5BQA Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 101.76×76.32 mm |
| Obrys | 119.4×89.1×11.3 mm |
| Povrch | Antiglare |
| kontrastní poměr | 350:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Doba odezvy | 45 (Max.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signální rozhraní | CMOS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií HITACHI TX13D200VM5BQA.
HITACHI TX13D200VM5BQA jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list HITACHI TX13D200VM5BQA nebo podrobné specifikace HITACHI TX13D200VM5BQA nebo jiných LCD HITACHI, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora HITACHI TX13D200VM5BQA na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
HITACHI TX13D200VM5BQA jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list HITACHI TX13D200VM5BQA nebo podrobné specifikace HITACHI TX13D200VM5BQA nebo jiných LCD HITACHI, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora HITACHI TX13D200VM5BQA na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TX13D200VM5BQA"
- HITACHI TX13D200VM5BQA
- Datasheet TX13D200VM5BQA
- Obrázek TX13D200VM5BQA
- Cena TX13D200VM5BQA
- Distributor TX13D200VM5BQA

